| Smile_5509 a întrebat:

Poti comanda produse e. l. f si daca nu ai inca 18 ani?
Cine si-a comandat, sunt bune produsele?

Răspuns Câştigător
| Beatrice_5910 a răspuns:

Nu vad de ce nu ai putea...nu stiu sigur pentru ca eu sunt din Arad si este sediu aici. Sunt bune,eu folosesc pensulele lor si din gama normala si din cea profesionala. Am folosit si blushuri,bronzer,fard de ochi,creion(cel alb), tus (cel tip creion ), si mai multe produse de fata din gama profesioanala si sunt multumita de ele. Iti recomand cu caldura.

1 răspuns:
| Heidii a răspuns:

Da, poti.
Produsele sunt ok, adica ai si calitate si pret bun, deci iti recomand.