| maia_1924 a întrebat:

Poti cumpara aparate electronice (ondulator de par, epilator etc etc) daca esti minor?

17 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Normal ca-ti poti cumpara, numai tigarile si bauturile nu se vand minorilorbig grin

| Psihiatra a răspuns:

DAca ai bani datongueeu am mers la Altex si mi-am luat un epilator Braun.

| 009 a răspuns:

Cat timp platestilaughingsigur ca da

| Piticaaa a răspuns:

Sincer nu stiu. Cred ca este nevoie de un major pentru semnarea unor actethinking Daca vrei sa cumperi online poti lasa datele unui parinte. Daca mergi intr-un hipermarket, este posibil sa nu ai voie sa il cumperi fara un major.

| RXN a răspuns:

Desigur, nu-ti cere nimeni buletinul la casa.happy

| ancan a răspuns:

Desigur happy
Doar ca trebuie sa te prezinti cu buletinul happy

| Doddel a răspuns:

DA, logic

| mihaibrasov a răspuns:

Imi place intrebarea. Sigur ca da. Daca esti minor poti cumpara si tigari, bautura. La epilator nu sunt restrictii de varsta laughing)).

| AliceAliceAliceAlice28 a răspuns:

Buna! Da!(eu si clasa mea cand i-am luat cadou profesoarei de romana de 8 martie i0am luat un mixer... a fost facut pe numele unui coleg(avea 14 ani). dar cred ca merge si doar cu certificatul.nu stiu. daca ai 14 ani da poti cumpara

| raissa a răspuns:

Am eu la oferta 2+1 gratis te astept pe id produse_de_vanzare. mai *am si accesorii haine si nu numai te astept pup:*

| ATHOS a răspuns:

Sigur ca poti cumpara. Trebuie dosr sa platesti!
Iti doresc sa alegi aparatele potrivite!

| Mara15 a răspuns:

Bineinteles, de ce nu.Doar nu poti sa te drogezi sau sa te imbeti cu ele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu eu, da poti cumpara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne, da. Bineinteleshee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BIneinteles ca poti. mi-am cumparat la varsta de 13 ani o placa de par dintr`un hipermarket. La garantie trebuie sa semnezi, atat. Bafta happy

| inutsa a răspuns:

Da

| _pink a răspuns:

Cred ca da, cu plata cash, trebuie sa ai buletin pentru a-ti se completa garantia.