| anonim_4396 a întrebat:

Poti cumpara teste de sarcina daca esti minor? Doar in farmacii se gasesc? Mss mult.

6 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

ăăăăăăăăă...
pai mergi la o farmacie, deschizi usa, intrii si zici"buna ziua! as dori sa cumpar un test de sarcina."si ti se va da un test de sarcina.il platesti, zici "la revedere!' si iesi.
e ca si cum ai merge sa cumperi paine.

| traficanta a răspuns:

Da poti cumpara normal daca esti minor.Sau daca iti este rusine roaga o prietena sa cumpere straight face sau poti cumpara dupa internet straight face

| Doddel a răspuns:

Se gasesc in farmacii si da poti sa-ti iei

| Bab a răspuns:

Da poti cumpara teste de sarcina daca esti minor
doar in farmacii se gasesc

| Claw a răspuns:

Desigur, sunt accesibile oricui.happy. Nu exista o limita de varsta pentru asta.

| Dani_9445 a răspuns:

Da, in orice farmacie si consta intre 4, 5 si 20 lei depinde de firma care il fabrica.