| anonim_4396 a întrebat:

Poti face masaj anticelulitic pe burta?

9 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Binenteles happyAjuta foarte multbig grin

| Irina a răspuns:

Bineinteles. la primele sedinte va fi cam greu de suportat dar apoi te obisnuiesti.

| ingerash_1766 a răspuns:

Nu este recomandat, dar daca tot iti faci masaj, se face cu miscari circulare in sensul acelor de ceasornic, si nu apasa prea tare, sau pitiga pielea...

| just4fun_8801 a răspuns:

Poti face unde vrei masajul anticelulitic ca tot n-are efecte si e al naibii de dureros

| felicia_7071 a răspuns:

Sigur ca da!
Poti face masaj anticelulitic pe tot corpul.Eu de exemplu beneficiez de un astfel de masaj o data pe saptamana timp de o ora.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe burta, coapse, spate, fund si chiar si pe brate. Unde ai probleme si vrei sa scapi de ea.
Cel mai bine este sa te duci la un salon sa ai parte de un masaj profesionist.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Tratamentul anti-celulitic cuprinde: membrele inferioare, fesele, abdomenul, membrele superioare.
La un salon profesional este bine de făcut.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, mama este maseora si face acest tip de masaj, chiar da rezultate.

| xboy a răspuns:

Da, se poate.sunt maseur si fac astfel de masaje, mai ales pe abdomen