| Oprea_Ana_Maria_2003 a întrebat:

Poti sa faci patratele daca ai burtica?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da. Daca ti le desenezi pe burtica.

| AlleSss a răspuns:

Bună. Mai întâi slăbești și după îți lucrezi corpul. Se rezolvă totul în timp

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu poti sa-i faci patratele pe abdoment cand ai burtica, ca burtica este grasime si pana nu muncesti mult sa dai grasime ajos, nu poti sa formezi muschi pe burta

| minrest a răspuns:

Nu ai cum. Daca faci sala, intai dispare grasimea din cavitatea abdominala, apoi grasimea burtii, si de-abia apoi incep sa se contureze muschii.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Da, cu un marker.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, mai intai trebuie sa slabesti cu exercitii cardio si dieta, dupa incepi sa-ti lucrezi abdomenul si sa dai de patratele.
https://www.youtube.com/watch?v=mxP9E7qiBBw