| Doruion a întrebat:

În cât timp poți sa faci pătrățele?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Patratele avem cu toti, problema e ca grasimea le acopera

| siriusblack98 a răspuns:

Depinde mult de genetica fiecaruia.Dar cu o alimentatie corecta, exercitii fizice si un procent de grasime scazut, rezultatele se vad dupa circa 3 luni de zile. Dupa 6 luni maxim o sa ai patratelewinking Acum ti-am zis tine foarte mult si de genetica.

| Doruion explică (pentru siriusblack98):

Multumesc pentru sfat

| Cristian0884df11 a răspuns:

Salut pai patratele poti avea numai daca muncesti pentru ele nu ca intr-o saptamana gata ai patratele trebuie munca iti dau un antenament de facut abdomene vreo 50 pe zi si flotari ajuta poti cauta pe net sunt tot felul de abdomene. sper ca te-am ajutat.