| Anne2000 a întrebat:

Prieteni TPU am gasit pe un site un formular despre inchiderea si deschiderea parului la culoare. Parul meu este de culoare saten putin deschis. Despre acel formular... zicea ca nucile negre sunt cele mai bune pentru inchiderea parului intr-un mod drastic. Sa fie bune nucile negre pentru asa ceva? Ati incercat?

1 răspuns:
| xXxMeLexyxXx a răspuns:

Prietena mea a incercat si a inceput sa ii cada parul. -_- Parul tau se va inchide iarna de la sine. Daca ti neaparata sa se inchida acum vopseste!