| Aniela2777 a întrebat:

Am parul saten inchis. As putea sa-l deschid putin la culoare fara decolorant? O vopsea de saten mai deschis ar merge, s`ar prinde pe culoarea parului meu? Idei?

2 răspunsuri:
| Snowfall a răspuns:

Este o vopsea de la Palette care deschide cu pana la 3-4 tonuri in functie de cat o tii pe par inainte sa te limpezesti. Daca te dai peste culoarea naturala sigur o sa iti iasa.

| Sophia1100 a răspuns:

Da ar merge. daca vrei exista sampoane cu colorant si nu fac nicun rau parului. ti-ar sta bine cu putin roscatwinking