| FashionCellia a întrebat:

Prin ce se caracterizeaza stilul scene? Imi puteti arata cateva tunsori scene? big grin

3 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Meh, am fost eu aşa acum vreo 2-3 ani. Sau cel puţin, aveam o tentativă. Nu mai faceţi confuzie, scene nu înseamnă emo. Eu doar îl aveam tuns aşa http://data1.whicdn.com/images/101432699/large.jpg şi mă rog, vopsit cum aveam eu chef, dar în rest mă îmbrăcam normal, fără chestii negre, lanţuri şi alte prostii d'alea.

| rabbit2014 a răspuns:

Este ceva stil emo, funky, rebel. Deyutza_deya_1999 ti-a dat linkul perfect

| Deyutza_Deya_1999 a răspuns:

Http://photobucket.com/images/scene%20kids%20hair/?page=1
Aici poti gasi mai multe tunsori, sper sa gasesti ceva ce iti place.