| Daniichu a întrebat:

Prosudul " Aussie Three Minutes Miracle" Este balsam pentru par? Si daca da stie cineva un site sigur de unde il pot cumpara online sau daca se gaseste prin magazinele noastre?

1 răspuns:
| BIOO a răspuns:

Decat sa platesti firma si sa iti distrugi scalpul, folosind fel si fel de produse care contin chimicale, mai bine orienteaza-te catre produse BIO. Asta-i sanatate curata! Balsam revitalizant pentru par, cu plante BIO Krauter => Hraneste, regenereaza si revitalizeaza firul de par, lasandu-l matasos, suplu si usor de pieptanat. Balsamul hraneste intens varfurile despicate, mareste rezistenta firelor de par la rupere si la actiunile daunatoare ale mediului. Cu o formula bogata in extracte BIO si substante degresante, acest balsam reda parului stralucirea si prospetimea sa naturala. Parul devine neted, matasos si usor de pieptanat, fara fire rebele. Este mai bun cu siguranta, comparativ cu aceste produse ce contin chimicale. Incearca si nu vei regreta! Daca doresti sa-ti cumperi, iti ofer reducere! O seara placuta!