| Dia a întrebat:

Ps... cum faci sa ai parul` drept fara sa il distrugi cu placa? happy

Răspuns Câştigător
| ăăă_6086 a răspuns:

Ceara de partongue
sau cand faci baie,, cu uscatoru il pieptani bine si iese

3 răspunsuri:
| PuFuLeTe a răspuns:

Pai.sa til intinzii dar cu peria si cu feonul.si atunci nul arzii big grin Fundaa?smug

| alonet a răspuns:

Il usti cu uscatorul cu jet de aer puternic si caldura medie dupa un piaptan drept sau perie dreapta de preferat

| Anca_8626 a răspuns:

Pai. Daca vrei sa ai parul drept trebuie sa ti.l indrepti cu placa si ca sa nu folosesti des este un spray special care tine parul drept timp de 1 an big grin.