| MadalinaElly a întrebat:

Buna,cum iti faci parul drept?
PS inca nu am placa crying
strang baniii

Răspuns Câştigător
| Deea_Andreea_1982 a răspuns:

Poti sa iti cumperi un pieptan special pentru indreptat parul, sau poate te ajuta asta: http://cumfacsa.ro/......epti-parul

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Incearca cu uscatorul de par si piaptanul

| Lynna a răspuns:

Dupa ce il speli si vrei sa il usuci pieptana-l inainte, apoi foloseste uscatorul de par si continua sa il piepteni din cand in cand pana se usuca. La mine a functionat.

| Solsagan a răspuns:

Cu ceară de păr.

| AnimeXgirl a răspuns:

Si eu am parul cret deci stiu cum e.
Uite un pont:Cand faci baie, pieptanate cu el ud in continu, da rnu folosi feonu.Doar pieptanate pana se usuca, sa vezi ca mergewinking

| Vizireanu_Diana_1997 a răspuns:

Din cate am auzit, poti sa-ti mai indrepti parul cu fierul de calcat.

| tuGatita a răspuns (pentru Vizireanu_Diana_1997):

Ceee? tu ai incercat asa ceva?

| Vizireanu_Diana_1997 a răspuns (pentru tuGatita):

Nuuuu,n-am incercat, doar am auzit

| tuGatita a răspuns (pentru Vizireanu_Diana_1997):

Atunci nu o invata pe ea ca poate te crede pe cuvant si isi arde parul!

| MadalinaElly explică (pentru tuGatita):

A,nu fi linistitawinking nu fac asa ceva...o sa-mi iau placa happy

| Vizireanu_Diana_1997 a răspuns (pentru tuGatita):

De carca cu placa nu si-l ardeoh go on! am zis din auzite..nu am obligat-owinking!

| tuGatita a răspuns (pentru Vizireanu_Diana_1997):

Placa e cu ceramica...ia o placa si un fier de calcat si analizeaza-le cu atentie. Totusi, cum te-ai gandit sa dai un asa raspuns? daca era una de 10 ani te credea

| Vizireanu_Diana_1997 a răspuns (pentru tuGatita):

Helowww..nu am dat cu parul;)!