| 123456789eooo a întrebat:

Pudra decoloreaza albastrul de metil din par? acum nu mai e albastru e un verde deschis!(sunt blonda-vopsita)

Răspuns Câştigător
| ammona a răspuns:

Stai linistita ca vei scapa de el. insa culoarea obtinuta dupa decolorare va si alta decat culoarea ta naturala..va trebui sa decolorezi tot parul sa iti iasa cat de cat uniform sad

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pudra decoloranta

| AikkoxD a răspuns:

Nu neapărat. Dacă eşti blondă decolorată/vopsită, ar trebui să ai destulă răbdare până vei scăpa complet de culoare. Spală-te în continuare, săpuneşte-te de 2 ori şi în câteva săptămâni(depinde de câte ori te speli) îţi va trece.

| 123456789eooo explică (pentru AikkoxD):

Nu am timp de asteptat sa treaca verdele... vroiam un raspuns concret la intrebarea meaoh go on

| ammona a răspuns:

Da.poti incerca cu decolorant...este singura varianta... sau o vopsea inchisa la culoarehee hee

| 123456789eooo explică (pentru ammona):

Nu nici nu vreau sa ma gandesc sa ma inchid la par. vreau sa raman blonda da' cu verdele asta in cap nu prea mai pot sa zic ca am parul blondlaughing da..sigur se va decolora acest verde cu pudra decoloranta?straight face

| ammona a răspuns (pentru 123456789eooo):

:) da... avand in vedere ca este singura solutie pentru negru...vei scapa cu siguranta. eu iti recomand unul de 9% mai profi http://www.pisica-neagra.ro/......25%29.html

| 123456789eooo explică (pentru ammona):

Aha...oricum nu sunt atat de sigura ca voi putea sa folosesc chiar acest decolorant profi avand in vedere faptul ca maine as vrea sa ma decolorez neaparat deci cred ca voi folosi unul normal din comert de la o gama gen garnier, gerocosen..sau ce mai estelaughing sper sa functioneze si cu din astea altfe..nuj ce ma mai facstraight face ufffff

| 123456789eooo explică (pentru ammona):

Da.banuiesc ca nu va fi nicidecum uniform da totusi...un blond sper sa iasa si apoi o sa iau eu o vopsea blonda...sa"repar"laughing

| ammona a răspuns (pentru 123456789eooo):

Stai linistita ca vei scapa de el. insa culoarea obtinuta dupa decolorare va si alta decat culoarea ta naturala..va trebui sa decolorezi tot parul sa iti iasa cat de cat uniform sad