| 女時日水한국어 a întrebat:

Cum se aplica albastrul de metil pe par? Eu am incercat sa il combin cu apa si dupa m-am spalat dar a iesit verde ( eu sunt satena), cum ar trebui sa il aplic sa iese albastru?

Răspuns Câştigător
| Dedesmille a răspuns:

Ti-a iesit verde pentru ca tu are reacti diferite in fuctie de par, la unii de face verde, la altii albastru. Asa ca nu ai ce face, orice ai face tie tot verde o sa iti iasa:* Sper sa iti fie de folos sfatul meu!:*:* Funditaa?smug:*puppy dog eyes