| Denudeny a întrebat:

Pun din nou aceasta intrebare pentru ca sunt nehotarata! laughing Deciii, cu ce va imbracati la inceput de an scolar? big grin Ideea mea a fost cu niste bascheti negrii cu tinte, niste blugi si un tricou larg... (Sunt slabaa)

18 răspunsuri:
| xStefanXxX a răspuns:

Nu te lua dupa altii poarta ce iti place nu ce ii place lumii asa esti originala.

| pisicutzza990 a răspuns:

Buna alegere! Si eu m-am gandit cam la fel.Blugi,niste tenesi negrii, un tricou si o geaca neagra scurta.

| Meow15 a răspuns:

Eu mă îmbrac în blugi, tricou larg cu dungi albe şi albastru închis, şi bascheţi negri cu ţine laughing.

| ioanaAn a răspuns:

Buna idee, mc de sfat.

| TheLegend1997 a răspuns:

Exact asa ma imbrac si eu. am niste bascheti negri cu niste tinte care abia se vad cu niste blugi albaștri inchis, un maieu negru si imi mai pun o geaca de blugi albastra.:X

| Hieer a răspuns:

Pai, eu una ma imbrac cuthinking converse, blugi, camasa de blug si sacou. Cred ca ar fi bine daca ai inlocuii acel tricou cu o camasa - ca sa fii putin mai eleganta-..doar daca ai, daca nu lasa asa..ca e bine puppy dog eyes. Poarta ce-ti place tie, nu te lua dupa altii ..fiecare cu stilul lui.

Sper ca te-am ajutat si succes la scoala! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma imbrac intr-o rochie roz si peste un sacau negru de la Zara, iar in picioare niste pantofi negri cu putin toc. Nu mi se par ok blugii la festivitatea de deschidere...Acolo trebuie ceva mai elegant, parerea mea.

| AlleSiAtat a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce sa fii elegant?! Pana la urma, mergi sa iti iei orarul. laughing Ok, hai ca la sfarsit de scoala inteleg, diplome, iesi la careu, etc. Dar la inceput, chiar e ok sa iti iei blugi, balerini si o bluza. oh go on

| Braunion a răspuns:

Du-te-n aia goala, siiigur faci senzatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Cu blugi, un tricou frumos, o pereche de adidasi, eu asa merg.
Te pup!

| LivingLouder a răspuns:

Eu am uniforma sad

| monicaanton a răspuns:

De eleganta nu ai auzit? O rochita cu niste tocuri, ceva?

| Cerasela2002 a răspuns:

Uniformă! Pentru că am auzit că toată România poartă uniformă la şcoală!

| anaaqremere a răspuns:

Eu ma imbrac normal...
Numai ca asortez si niste bijuterii dragute de aici :
http://liviahandmade.blogspot.ro/
sau de aici :
http://bijuteriihandmadefimo.blogspot.ro/

:D

| LivingLouder a răspuns:

Cu uniforma sad

| BiancaBiaaaa a răspuns:

Nu stiu cum e la voi, dar pe bune acum, in prima zi de scoala. festivitate de deschidere, chestii. nu se vine macar in camasa? nu zic uniforma gen si sacou sau asa, dar nu stiu. eu as vedea mai normal conversi, blugi si camasa.

| Kristinnaaa a răspuns:

Hei, găsești aici mai multe idei de ținute care îți pot fi de ajutor:
http://sanduirina.com/back-to-school-2013-care-este-stilul-tau/

Baftă! :)

| TheAvenger a răspuns:

Fă-ți părul ondulat, să semeni cu Dolănescu. laughing