| DynamiiteXD a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti ce culori de blugi sunt la moda,dar nu acel albastru sau rosu,as vrea o pereche crem,dar nu sunt sigura.Voi ce spuneti? Si pantofi,balerini,tot ce culori ar fi mai frumoase si la moda, nu negru sau alb.

Răspuns Câştigător
| dydu01 a răspuns:

Buna!
Da Blugii crem sunt foarte frumosi (am si eu).
Pantofi/Balerini tot crem sau negriwinking
Sper ca te-am ajutat happy

7 răspunsuri:
| RubyDonnahue a răspuns:

Cele mai noi trenduri de primavara sunt blugii cu floricele pe ei. Cat despre balerini roz este cea mai buna alegere.

| JASMYNA88 a răspuns:

Noua moda spune asa: primavara asta se poarta albul si culorile pastel foarte deschise! cauta ceva showuri de moda sa iti faci o idee

| Biuta95 a răspuns:

Niste blugi roz... aprerea mea e ca nu vezi pe toate drumurile..adica de obicei cel mai des se poate ALBASTRU, ROSU, VERDE. Cat despre roz. Mie mi se pare dragut.
Balerini? Sa spunem ca un alb cu roz merge, nu?winking
Succes in alegerea ta!

| DynamiiteXD explică (pentru Biuta95):

Blugi roz...au aproape toate fetele din liceu...

| Biuta95 a răspuns (pentru DynamiiteXD):

Scuza.ma,atunci.happy

| FrancezuTau a răspuns:

Cei mai inchisi la culoare am vazut ca se poarta

| www.Azaris.ro a răspuns:

Buna, DynamiiteXD.Printre varietatea de stiluri se evidenţiază blugii înguşti, adesea un pic scurtaţi.Blugii scurţi îndoiți jos vor fi foarte populari în primăvara ce vine. In ceea pe priveste culoarea, exista o variatate. Poti purta blugi negri, movi, portocali, dar nu neon.Aceste modele se combină ideal cu tocul înalt, cu încălţămintea sport, balerini şi cu pantofii pe platformă care au accente metalice.
http://www.azaris.ro/cumpara/pantofi-cu-platforma-toc-si-tepi-5049488
http://www.azaris.ro/cumpara/balerini-cu-varf-metalizat-4961780