| Cristinaaaaaaa a întrebat:

Rasul ingrasa?

7 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus! Râsul nu îngrasă, dimpotrivă este un panaceu universal. Poți citi aici http://www.petocuri.ro/arhiva-articole/articol/rasul-slabeste.html
O seară cu zâmbet să ai!

| alexralu34 a răspuns:

Nu din potriva, rasul e chiar foarte sanotos pentru organism

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Risul nu ingrasa, ci te ajuta sa traiesti mai mult happy cauta mai multe pe google laughing

| BogdyBogdan a răspuns:

Nu. Rasu e cel mai bun medicament de` a scapa de Tristete...

| cuore a răspuns:

In general face bine la sanatate, dar daca razi precum gigel in targ atunci poate duce si la acumulare de kg in plus.

| myssu a răspuns:

Si eu vreau sa aflu