| 1000bodies a întrebat:

Este adevarat ca rasul ingrasa? xD

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Nu. Mai degrabă slăbește.
Dacă ar îngrășa, aș fi deja cât o balenă.

4 răspunsuri:
| GeOrGiiiiAnNa a răspuns:

Ba da, in unele cazuri ingrasa.Pt ca atunci cand razi e logic faptul ca te simti bine.Atunci cand te simti bine ai pofta e mancare,deci rezulta ca te ingrasi.
Cand esti trist nu ai pofta de mancare, nu? deci, slabestihappy
Sper ca te-am ajutat.
Fundaa?smug

| 1000bodies explică (pentru GeOrGiiiiAnNa):

Pai daca ai pofta de mancare nu inseamna ca te ingrasi. Pur si simplu ai, dar nu mananci :p

| GeOrGiiiiAnNa a răspuns (pentru 1000bodies):

Tu daca ai pofta de mancare ce faci? mori de foamee?rolling on the floor)
Ma rog.chestia asta mai tine si de logica!:]]]

| 1000bodies explică (pentru GeOrGiiiiAnNa):

laughing nu am zis asta. Dar eu cand rad nu ma gandesc imediat la mancare. Ce? Daca rad in ora ma duc la profa si ii zic 'bai mi s-a facut foame ca am ras ma duc sa-mi iau ceva de mancare'. Poate chestia se aplica in cazul tau. Mie nu mi se face pofta de mancare cand rad.