| AAAA31 a întrebat:

Rasul te ajuta sa zlabesti sau te ingrasa?

Răspuns Câştigător
| Șâret a răspuns:

Daca razi se contracta muschii fetei, daca razi la greu...pari mai slaba rolling on the floor
Hai sa ne punem si pe ras acum.winking

29 răspunsuri:
| DeEAஐ a răspuns:

laughingfataaaa! chiar m-ai facut sa rad! sper sa nu ma ingras rau:-s

| Foca a răspuns:

Buna happy Rasul todeauna te ingrasa happy. Sper CA vine si funda

| AnneBre a răspuns:

Ajuta la slabitwinking

| Pixel2009 a răspuns:

Dacă aleargă după tine un râs o să slăbeşti iar dacă îl mănânci, te îngraşi.

| AFR81 a răspuns:

Daca razi slabesti,e adevarat, nu foarte mult, dar slabestilaughing.Se contracta diferiti muschi

| AFR81 a răspuns:

Apropo,stai toata ziua la calculator, rupe mancarea si razi incontinuu.O sa ajungi anorexic.

| Fiction a răspuns:

Daca mananci...nu stiu cat este de comestibil...

| Mirruna a răspuns:

La cat am ras eu ar trebui sa fiu. mama dolores laughing.

| Levana a răspuns:

Râsul binedispune. Chestia cu râsul care îngraşă sau slăbeşte, e doar o chestie inventată. Acum, hai să nu râdem, că ne îngrăşăm.

| Anna_1282 a răspuns:

Daca razi, faci ridurirolling on the floor

| CGUL91 a răspuns:

Opinie proprie. Rasul slabeste. Sincer eu dupa o partida buna de ras am un chef incredibil de facut miscare si toata ziua ma simt mai vioi, deci practic fac mai multa miscare zilnica...

| BubblesDoubleS a răspuns:

Rasul wtf
Nu slabesti nici nu te ingrasi
Este un reportaj facut de niste oameni de stiinta de la revista GEO, o echipa de cercetatori de la Max Planck pentru pisihiastrie au dezvoltat un nou medicament andidepresiv.Rasul.Veselia!
Asaa...si cel care a inventat asta este un medic indian care am uitat cum l-o numithinking Insa a descoperit ca rasul stimuleaza in organism productia celulelor "natural killers" si astfel sistemul imunitar e intarit.

Rasul este un antidepresiv si folosit ca nou medicament in America Africa si unele tari ale Europei

| BubblesDoubleS a răspuns:

A da prin concluzie...da slabestihee hee. Oarecum O.o

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Rasul? ingrasa raaauuu! are muuulte grasimi, n'ai citit pe placuta de la zoo? apropo daca chair vrei sa mananci unul, bafta la alergat cu el in brate de la zoolaughingrolling on the floor
app un mic portret al tau:
1. fugiiti! vine apocalipsaa! aaaa nooop! greseala mea a iesit AAAA31 din casa(intr'un cuvant la cat esti de grasa fug vecinii de tine)
2.nu iesi din caasa decat in zilele cu vant cu -00000.(0) km/h deci esti mai rau decat birscuite in dunga!

| qtheodora a răspuns:

Stii cum e vb aia :Te unfli de ras

| bianca684 a răspuns:

Nu,rasul nu te ingrasa cu el "zlabesti"

| Somberヅ a răspuns:

Buna,Da,rasul chiar te ajuta sa slabesti... Funda

| Julia29 a răspuns:

Rasul nu ajuta doar sa elimini stresul ci si caloriile.Studile recente au aratat ca daca razi 10-15 minute arzi 40 calorii.Si asta nu e tot :rasul ajuta rasul limiteaza stocarea caloriilor, alunga tristetea si depresia si este un exercitiu bun pentru plamani, cavitatea abdominala si cardio-vasculara.

| alexandra5251 a răspuns:

Rasul te face sa slabesti, daca razi timp de 0 oara in hohote pierzi 100 de calorii.

| AlohaFromHawaii a răspuns:

Da, te îngraşă!

| Katalin02 a răspuns:

Dar prostia te ajuta sa fi mai proasta decat esti acum AAAA31? straight face Auziti daca merg de 2 ori pe zi afara din casa pana la magazin lucrez gambele si pulpele de la picioare? adica fac sala? cam asa a sunat intrebarea ta

| PCDemon a răspuns:

Da ma!
De la ras slabesti, de la plans te ingrasi rolling on the floor Ce intrebare stupida.

| Laviy a răspuns:

Da mailaughingrolling on the floorHai sa radem cate juma` de ora pe zilaughingrolling on the floor Sa avem silueta de futomodellaughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tocmai a dat pe stiri, ca daca razi slabesti. Tocmai astazi.

| Roxy_9262 a răspuns:

Si daca ai afla ca ingrasa nu ai mai raderolling on the floor?

| TybyMarcanu_1181 a răspuns:

Te "unfli" sau umfli de ras?

| Izzabella a răspuns:

Rasul nu te slabeste sau ingrasa...este doar o actiune

| corcodusa_4172 a răspuns:

Unde ai invatat limba romana? ''sa slabesti'' Rasul de regula arata bucuria celui care-l exprima, un mod de a se manifesta; nu te ingrasa dar nici nu slabesti.