| anonim_4396 a întrebat:

Recomandati-mi o cremă/lotiune foarte bună pentru corp, care sa fie FOARTE HIDRATANTA, pentru ca am pielea uscata tare și sa NU FIE LIPICIOASA, adica sa se absoarba rapid! DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Loțiune și creme pentru corp de la AVON. Eu asta folosesc.
De asemenea crema Nivea se absoarbe rapid.

| Blueberry8 a răspuns:

Ulei de cocos!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Blueberry8):

Pai asta nu e lipicios și uleios? Eu voiam ceva care sa se absoarbă rapid in piele, înțelegi?

| Blueberry8 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu este deloc nici lipicios si nici uleios.Se absoarbe imediat happy. Este natural si hidrateaza pielea.Eu imi dau seara pe fata dar masez bine sa intre in corp, pe par (il las cateva ore si apoi ma spal), am dat si cand m-am prajit la mare, eram rosie ca racul si in 2 zile am fost fresh! Hidrateaza pielea!