| roxana_1364 a întrebat:

Recomandati-mi si mie o lotiune de corp foarte buna pentru pielea uscata happymentionez ca pana acum am folosit garnier rosu dar de la un timp nu mai da rez asa bune.

Răspuns Câştigător
| dydy1 a răspuns:

Incearca neutrogena, la mine functioneaza si am pielea foarte uscata

5 răspunsuri:
| Bijou a răspuns:

Iti recomand aceasta crema naturala pe baza de aloe vera http://forever-aloe-vera.eu/produs/505

| Bijou a răspuns:

Iti recomand aceasta crema, pe baza de aloe vera, hidrateaza foarte bine http://forever-aloe-vera.eu/produs/505

| HotChoclate a răspuns:

A aparut de la garnier o gama noua: 7 days, e formula intensiva si se absoarbe imediat.Si cele de la dove sunt destul de bune si nu sunt nici foarte scumpe.asta daca nu vrei sa dai 70-80 de lei pe o crema cu aceleasi proprietati.

| StartingANewLife a răspuns:

Si eu am folosit garnier dar nu e deloc bun. intr-adevar e o crema finuta dar nu hidrateaza. cel mai bine ma impac cu nivea creme. e foarte buna

| vampiressa a răspuns:

Eu iti recomand untul de corp de la Avon din gama Planet Spa.e foarte bun si iti hidrateaza pielea.garantez