| LadyD_6724 a întrebat:

Recomandati-mi si mie un produs care estompeaza vergeturile! sau cum se numeste produsul de la vichy? si daca l-a folosit cineva?

Răspuns Câştigător
| Rozette a răspuns:

Incearca sa bei ceai de slabit cu asa numita planta CANODERMA, care il gasesti si in Kaufland si Carrefour. Chiar daca scrie ceai de slabit, nu functioneaza impotriva grasimi, ci a vergeturilor. Matusa mea a incercat si se pare ca chiar functioneaza impotriva vergeturilor! Daca vrei, poti incerca si ceai negru, sau crema Loreal lifactiv. Si Vichi hidradanta e buna, de asemenea. Ai sa vezi ca ceaiurile dau rezultate uimitoare, cel putin la mine in familie au functionat! Funda?