| chels95 a întrebat:

Recomandati-mi un spray sau ser de par anti-frizz, care sa-l rpotejeze de umiditate

1 răspuns:
| zuzukaeu a răspuns:

Ste un ser foarte bun la Avon, numit anti-frizz (20 lei), pe care îl aplicăm după ce am uscat părul. Serul se toarnă în palme, se întinde pe palme şi degete şi apoi se trec mâinile prin păr. O să fiţi surprinse, nu îngraşă deloc. Se poate aplica pe părul ud dacă îl uscăm cu föehnul. Toate acţiunile acestea le facem să domolim firele rebele şi vârfurile uscate şi ciufulite. Londa - ser pentru par drept (inainte de placa)