| Andrree a întrebat:

Gliss anti-frizz sau Syos anti-frizz?

2 răspunsuri:
| RaiN47 a răspuns:

Gliss anti-frizz este la fel de bun ca Syos anti-frizz numai ca Gliss anti-frizz iti da o culoare mai stralucitoare parului si e antialergic. Syos e bun fiindca are unele substante care iti intaresc firele de par dar ATENTIE acesta nu e antialergic si poti face o iritatie sau alergie.
De exemplu eu acum o saptamanca m-am spalat cu Syos anti-frizz si mi s-a rosit fata si obraji si a inceput sa ma arda si sa ma manance.
Gliss anti-frizz e recomandat... mam ca lungit.

| Andrree explică (pentru RaiN47):

Thanks a lot! Mi-am luat Gliss, sa speram ca da rezultate bune. :*