| anonim_4396 a întrebat:

A încercat cineva anti frizz maroccanoil?

Răspuns Câştigător
| Syndre a răspuns:

Anti frizz nu, dar produse Moroccanoil am mai folosit și e una din firmele mele favorite, sunt de calitate superioară.

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Da, e bun

| Andreea22X a răspuns (pentru BiuL):

Eu am parul des ..cret..si am antene laughing) chiar crezi ca m-ar ajuta? e cam scump si nu stiu daca chiar se merita sa il iau..nu vreau sa dau banii degeaba pe el

| Diavolcata a răspuns:

Eu personal nu, dar am auzit de la multi ca au incercat si au efect, nu pot sa garantez nimic sigur, dar din cate stiu eu, isi face efectul in timp. Succes!