| Sara2 a întrebat:

Recomandati-mi va rog un parfum bun de firma? nu conteaza pretul, unul misto, multumesc

Răspuns Câştigător
| pufuulets a răspuns:

Choco Channel
Parfumurile de la Adidas pe diferite culori
Little Brek Dress
Gucci
Armani
Paco Rabanne
Givenchy
Parfumurile de la Zara
Dolce Gabanna Light Blue

6 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Să îţi spun ce folosesc eu:
Azzaro, Calvin Klein, Carolina Herrera, Christian Dior, Lancome, Hugo Boss, Prada, Gucci şi Escada.
Preţurile sunt între 150 ron - 350 ron fiecare. Depinde de gusturile tale, eu una le ador.

| tenshi261 a răspuns:

Choco Channel sau Dolce Gabanna

| Cosminovici18 a răspuns:

Giorgio Armani!

| onFire a răspuns:

Noroc.Eu am Versace..are un miros foarte placut este si pentru femei si pentru barbati.

| agnessme a răspuns:

Http://margocosmetics.ro/......RIOUS.html aici gasesti si catalog online. te pot ajuta sa alegi si sa comanzi la adresa de email: theLady077@yahoo.com te asigur ca iti va placea! eu cumpar doar de la ei. te pup. platesti ramburs la primirea coletului

| GargaritzaB a răspuns:

Buna! Un parfum foarte bun pe care il folosesc cu mare drag este La Vie Est Belle de la Lancome. Daca nu stii de unde sa il cumperi o poti face de aici: https://kupoane.ro/store/notino/. Tot aici vei gasi si un cod transport gratuit notino.