| Sara2 a întrebat:

Buna seara, as dori sa imi recomandati un parfum minunat care atrage priviri, voi ce parfum folositi? nu conteaza pretul

9 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Eu am Bvlgari Rosse Essentiel, dar cel mai tare parfum mi se pare Lady Million - Paco Rabbane. Imi place si Womanity de la Thiery Mugler.

| yanis a răspuns:

Hmm. Parfum care atrage priviri. Priviri..nu cred ca exista, totusi, daca esti fata iti recomand Christina Aguilera si Armani Code, iar daca esti baiat Armani Code Black si Sicily(D&G). happy

| Oana92 a răspuns:

Iris noir de la yves roches

| SaveTheNature a răspuns:

J"adore Dior!- e de departe cel mai superb parfum scos vreodata pe piata!
Miroase incredibil de sexy! si va atrage toate privirile!

| LoriLoL a răspuns:

Guess seductive

| Izukie00 a răspuns:

Eu folosesc acum Wild Rose de la Avril Lavigne si inainte am avut Viva by Fergie.

| sindromforyou a răspuns:

Dior addict si cinema by YSL

| Abraxos a răspuns:

Daca esti baiat ia-ti 1milion daca esti fata nu stiu

| Ramona96 a răspuns:

Eu folosesc Girlfriend de Justin Bieber