| MarcelinoPanivino00 a întrebat:

A folosit cineva aparatele Celluless sau Relax&Tone? Care da rezultate mai bune pentru tonifiere/celulita etc?

Răspuns Câştigător
| EVA_7591 a răspuns:

Buna! Eu am folosit Relax&Tone si il folosesc in continuare, pot spune ca am mai dat putin jos din talie si picioare, dar de celulita nu am scapat, este foarte bun si pentru masaj.De celulita scapi mai greu trebuie sa te dai si cu o crema inainte sa te masezi cu aparatul, sa faci si miscare si sa renunti si la grasimi, paine si dulciuri. Sper ca ti-am fost de foloshappyO zi buna