| E3lla a întrebat:

Relax & tone topeste grasimile?love struck

10 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Nu - e mai mult de masaj

| IMC90 a răspuns:

Nu. Regimul alimentar echilibrat si sanatos combinat cu miscarea toptesc grasimile. Daca am pune un aparat pe noi si am slabi nu ar mai fi plina planeta de persoane obeze.

greece12
| greece12 a răspuns:

Grasimile nu, doar portofelul.

| Anailyn a răspuns:

Nu chiar, nu stiu exact daca este asa cum zice la reclama de la tv insa eu am ceva de genul si chiar nu am slabit deloc, infine. daca vrei sa slabesti trebuie sa iti iei o crema anticelulita, te dai cu ea apoi cu aparatul. Relax& tone iti maseaz corpul in acelasi timp, deci depinde, dar eu nu ti-as recomanda, sunt niste bani arunkti degeaba, mai bine du-te o luna la sala decat sa dai bani pe ala, la sala arzi caloriile si slabesti mult mai repede, iti mentii intregul corp frumos si este mult mai sanatos decat acest aparat, parerea mea!happy funda?

| FlorinDiablo a răspuns:

Relax & tone topeste pe mortii lui e un **** de aparat mai bine iti ei un vibrator decat relax ****...

| alter4ego a răspuns:

Ti-am zis eu si la intrebarea cealalta, doar iti face pielea mai ferma atat.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Exact cum a spus @greese12.

| BogdanAiud a răspuns:

Never ever! laughing

| vikutza a răspuns:

Nuuuuu... doar iti face masaj... mitul asta ca topeste grasimile e doar pentru publicitate

| E3lla explică:

Multumesc mult ca mia-ti spus parerile voastrelove struck!love struck