| kata100 a întrebat:

a folosit cineva relax&tone? da rezultate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Da, da rezultate, dar nu spectaculoase. Insa te vei simti mai relaxata, pielea va fi mai tonifiata, iar celulita se va deminua, dar nu va disparea de tot, daca nu te alimentezi sanatos si nu faci miscare. Succes!winking

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@kata100, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere!

| AvalohAlyn a răspuns:

Foloseste cineva din familie si pot sa zic ca se cunosc rezultate dar putin dar beneficiul nr 1 este relaxarea, masajul pe care il face relax &tone.Cum s-a mai zis si mai sus, tonifiaza pielea si pune in miscare circulatia.Pentru slabit va fi necesara si o alimentatie sanatoasa si putin sport pe langa acest aparat.