| kata100 a întrebat:

Relax and tone e bun?

Răspuns Câştigător
| BlueEyes_8416 a răspuns:

Buna.sa sti ca si eu am relax and tone si este f bun. dar daca vrei sa slabesti atat cat iti doresti trebuie sa mananci si corespunzator altfel nu se vor vedea rezultatele.SUCCES!

3 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

E bun

dar colega care la cumparat a spus ca atunci cand la primit a trebuit sa platesca 300 lei in plus (pentru curier) asa ca nu l-am mai luat laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super este

| FaŠhIση a răspuns:

Nu este bun nu da niciun rezultat, o prietena la cumparat si dupa 2 saptamani nu s-a intamplat nimic. dupa parerea mea e bine sa nu ti iei. funda?batting eyelashes