| Annd a întrebat:

Remedii pentru caderea parului? Ideai, va rog. Multumesc. Funda

Răspuns Câştigător
| ge0rgy a răspuns:

Uite,eu zic sa nu dai banii pe toate tampeniile ca nu te ajuta, eu stiu o masca de par care chiar ajuta pentru caderea parului, sora mea a avut astfel de probleme! Uite : 2 banane facute piure + cateva bucati de capsuni zdrobite + zdrobesti vreo 7 bucati de gheata + vreo 2 lingurite de cacao sau scortisoara. Ti aia pe par 2 ore intr'un prosop si pe urma te speli cu un sampon de urzica! Faci aceasta masca repetat de doua ori pe saptamana pana cand vei vedea rezultate!(lui soramea dupa 3 masti nu a mai avut vreo problema)! incearca pentru ca sigur te va ajuta!
funda?

7 răspunsuri:
| ellai a răspuns:

Exista la farmacie o solutie cu petrol - petroleum. am folosit si eu si este destul de buna.

| Annd explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri! O zi buna.

| GrellSutcliff a răspuns:

Ulei de ricin.e foarte bunbig grin

| TeIubesccc a răspuns:

Un sampon special. Anti -rupere si pentru caderea parului thinking

| xXx_6498 a răspuns:

Iti zic sincer,daca ai folosit multe sampoane si niciunu na mers,deci crede-ma ca cel mai bun lucru e nepasarea,chel nu o sa ramai,si mie ii cadea cu pumni acu nu mai cade nimic,lucrul care til doresti cel mai mult nu o sal ai(incearca si un sampon de plante, eu folosesc activia plant de miere si galbenele, poate o fi si de la samponul ala)Bafta.

| angelina_1111 a răspuns:

Iti zic eu cum se numeste ...big...sau lama laughing))