| Marius0012 a întrebat:

Repede,dau funda.Am un sacou negru skinny, merge cu un tricou negru si cu pantaloni gri putin mai largi adica nu stramti?

Răspuns Câştigător
| ExtremaZilei2 a răspuns:

Ma gandesc sa nu fie prea inchis. Dar un tricou mai deschis ai? Nu ar strica o pata de culoare.Dar daca totusi nu ai merge si negru big grin.

4 răspunsuri:
| ExtremaZilei2 a răspuns:

Dupa parerea mea, ar trebui sa incerci la tricou un alb.

| Marius0012 explică (pentru ExtremaZilei2):

Dar nu am, e OK si cu negru?

| Marius0012 explică (pentru ExtremaZilei2):

Mersi mult happy

| ExtremaZilei2 a răspuns (pentru Marius0012):

Nu ai pentru ce :*.

| ExtremaZilei2 a răspuns (pentru Marius0012):

Ma gandesc sa nu fie prea inchis. Dar un tricou mai deschis ai? Nu ar strica o pata de culoare.Dar daca totusi nu ai merge si negru big grin.