| roxanapink a întrebat:

Rezista machiajul iarna?

5 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Rezista chiar mai bine ca vara, pentru ca nu e cald si nu mai "curge" de pe fata.
Bineinteles, fondul de ten trebuie inlocuit (nu neaparat, dar e indicat) cu unul care hidrateaza pentru ca iarna pielea este mai uscata.

evenso
| evenso a răspuns:

Rezista mai bine decat vara cand din cauza caldurii si a transpiratiei poate sa "curga "de pe tine.

| William a răspuns:

Nu neaparat, daca se gaseste cineva sa te frece cu zapada pe fata s-ar putea sa se duca machiajul. Dar si vara te poate uda cu o sticla cu apa si iar se duce machiajul.

| bya14 a răspuns:

Da☺

| Irina01 a răspuns:

Pff. depinde de ce machiaj si cu ce produse este facut. Eu folosesc doar produse de la atelier)