| anonim_4396 a întrebat:

Rochita casual merge purtata cu expadrile?

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| Reiikó a răspuns:

Buna!
Normal. Pai in general numai cu rochiile casuale merg. happy
Pa-pa!

| Kasia a răspuns:

Bineinteles.
doar e casual, chiar tu ai spus-o.
dar ai grija ca rochia sa fie din bumbac.

| michelia a răspuns:

Daca nu cea casual, atunci care? : )
Sigur ca da.

| anonim_4396 explică (pentru michelia):

Ma referam ca poate rochiile, in general, nu merg cu expadrile! Multumesc.

| michelia a răspuns (pentru anonim_4396):

Uite citeva exemple:
http://i.imgur.com/QVaKfi1.jpg

http://zigoti.com/wear-espadrilles/

si puteam sa pun o poza si cu mine, sa stii : )

| Butterfly2110 a răspuns:

Da desigur,dar ai grija ca rochita sa fie fresh, culori calde, ceva flori, combina mai bine portocaliu -verde, roz-galben asa ceva desigur poarta numai sa nu uiti de simplitatea si culorile rochitei acum te rog funda

| EllaB99 a răspuns:

Eu consider ca da.Si eu am purtat aceasta tinuta si am fost complimentata pentru alegerile vestimentare facute. Daca tu te simti bine in felul in care te imbraci si daca si o alta persoana iti da acceptul, atunci e ok.Succes!