| Andr33a123 a întrebat:

Ruj sau luciu de buze? Ce nuanta de luciu sau de ruj va place din campania 13 Avon? Ce parere aveti depre luciul de buze cu nuanta iced pink?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Cele de la Avon mi se par mai bune ca acelea de la Oriflame.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și tu la ce încerci să faci reclamă?
Prefer luciul, seara merge rujul.
Pa, pa.

| Andr33a123 explică (pentru Legiuitoarea):

Draga,nu fac reclama la nimic straight face.

| mona a răspuns:

Prefer luciu de buze dar nu de la Avon

| AikkoxD a răspuns:

Nu folosesc absolut nimic de la Avon, am avut nişte experienţe neplăcute cu unele produse şi am renunţat definitiv, de mai mult timp.
Depinde de ocazie. Luciu nu folosesc, acum iarna folosesc un balsam de buze transparent şi machiaj natural. Dacă am vreun machiaj gen http://1.bp.blogspot.com/......o1_500.jpg atunci folosesc ruj roşu sau roşu spre vişiniu. În rest, seara, la ocazii speciale.
http://www.glamy.ro/ruj-mineral/ruby Nuanţa preferată.

| BiuL a răspuns:

Ruj seara, sau la ocazii, luciu zi de zi, la scoala etc. Nu-mi place Avon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Luciu cu tenta foarte usoara spre auriu.

| lumy4u a răspuns:

Eu prefer nivea fruity shine! sunt dependenta de el.