| Dia a întrebat:

Rujul Pink Crystals de la Avon straluceste tare? ca am nevoie de un ruj care sa straluceasca big grin. Mai exact sa fie cu sclipici laughing)!
dar creionul contur pentru ochi de la color trend, avon e bun?

funda big grin

5 răspunsuri:
| Laura46 a răspuns:

La oriflame este un ruj cu ff mult sclipici, care miroase ff bine, a pepene.Se numeste Powe Shine

| CrisAvon a răspuns:

Buna!
Dupa mine ala este cel mai stralucitor ruj de la Avon; creioanele de ochi de la Color Trend sunt foarte bune, nu se intind si rezista pe ochi.
Rujul si creioanele sunt la oferta in catalogul de acum, poti sa intri aici si sa vezi http://infiniteavon.blogspot.com/2012/02/campania-5-2012-avon.html
Si daca mai ai intrebari sau nelamuriri despre produsele Avon imi poti da un mail pe adresa cristina. avon22@yahoo.com si te voi ajuta cu cea mai mare placere.

| Tzukushi a răspuns:

Citeste aici despre rujul passion de la colortrend

http://www.sfaturilemariei.com/......personala/

| pustoaica18 a răspuns:

Nu stiu nimic de ruj, dar creionul este foarte bun.

| ioana1928 a răspuns:

Produsele din gama Color trend sunt si ieftine si bune