| Recentzu a întrebat:

S-a umplut netul de ghetele astea însă nu le găsesc niciunde la Zara,credeți că sunt fake? Sun mult mai multe anunțuri însă l-am atasat aici pe cel mai ieftin. In general nu cumpăr Nike și adidas deoarece sunt cele mai fake-uite,nu mă așteptam ca și Zara sa fie,sau poate nu sunt.Ce firme de adidași mai safe mai exista, Fila e ok? Lotto? Aici e linkul: https://m.olx.ro/......fEkpX.html

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sunt si urîte ca naiba, nu as purta asa ceva nici mort, sau poate mort dalaughing

| Recentzu explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu sunt pentru moșnegi

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Recentzu):

Moșneag esti tu, nu eu.

| darrio2007 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Da Cristi, că te incalță alții. La mulți ani!

| Salontanul a răspuns (pentru Recentzu):

Atentie! Ai inceput cu stangul. Pe aici jignirile se termina cu blocarea contului.

| Mirel4412 a răspuns:

Nu cred ca sunt fake, zara e o companie internationala, asa ca romanii pot cumpara unele produse si din alte tari(mai ieftine) sa le vanda la noi mai scumpe.
Sunt multe produse fake, nu doar adidas si nike. Regula principala e sa nu ai pretentie ca iti iei ceva original de pe olx sau din piata cu 50 de lei, cand pretul lor normal e de 150. (Am dat un exemplu)