| Ihave100lei a întrebat:

Sa imi fac parul cret? happy pls raspundeti
nu stiu daca asta este categoria

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu este obligatoriu, dar încearcă!
Pa, pa.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Nu trebuie sa muncesti atat. Poti lasa un pic mai jos pantalonii si se vede cretul.

| Ihave100lei explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Mda pai daca tie nu ti se vede nimic pentru ca a ta e minuscula.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Ihave100lei):

Posibil ca pentru galeata ta si una de elefant sa fie minuscula.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

laughing) daca ai avea idee cat am putut sa radlaughing))))

| Yasmin875 a răspuns:

De ce nu? Si eu mi l-am făcut creț de 1000 de ori acum îl întind cu placa. Poti să îl faci cret cu drotul, bigudiuri sau te poți duce la un salon.

| AleexisViol3t a răspuns:

Fă-l cum te simți tu mai bine. Ai putea sa încerci, ar fi ceva nou

| Șoric_Cristina_1999 a răspuns:

De ce nu? Incerci un look nou.

| Nicole1234n a răspuns:

Depinde si cu ce vrei sa ti.l faci dar eu zic ca merita. Eu am parul cret natural

| Anoooniiiiiimmmmm a răspuns:

Pai fă ce simti. Nu stiu cum arăti ca să iti pot da un sfat. Depinde de forma fetei. Dar merita sa faci o schimbare in viata ta.