| Yoyoo300 a întrebat:

Sa ma vopsesc roz sau blonda la varfuri? :d

10 răspunsuri:
| soraGrime a răspuns:

Decoloreaza-ti varfurile si apoi aplica ocazional violet de gentiana(asta e pentru roz, dar la farmacie gasesti cam orice culoare) doar pe o portiune a blondului, oricum, se va lua dupa cateva spalari. E mult mai ok asa, dupa parerea mea

| getutageo a răspuns:

Rozzzz!

| GasaiYuno a răspuns:

Daca ai parul saten vopsestel blond

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Roz. Si eu am vrut intr-un timp sa ma fac roz la varfuri happy.

| TizZu15 a răspuns:

Faci cu blond apoi putin cu rozhappy

| AleexNC a răspuns:

Roz. thinking laughing

| LiVeeee a răspuns:

Blonda

| ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ a răspuns:

Blonda. Dar nu te vopsi, decoloreaza-te. big grin

| Pebunee a răspuns:

Roz happy.

| issulove a răspuns:

Roz. sau depinde cum arati. Nu te stiu. Poate iti sta mai bine blonda la varfuri sau poate iti sta mai bine roz. Intra pe ipiccy, fa-ti o poza si vopseste-ti parul roz acolo. Vei vedea cum iti sta si daca iti place. Uite site-ul aici : http://ipiccy.com/