| dily a întrebat:

Sunt vopsita brunet, si as dori sa imi schimb culoarea parului. Sa ma vopsesc satena si la varfuri blonda. Imi poate spune cineva care sunt preturile pentru decolorare si vopsire pentru a avea parul asa cum imi doresc? Multumesc!

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu te costa mai mult de 50 lei decolorea plus vopsirea daca faci toate astea acasa, la salon te costa dublu

| Pau17 a răspuns:

Daca vrei sa faci asta la salon o sa te coste 80 lei [daca te vei vopsi cu vopsea de la salon] sau poti sa iti aduci aduci tu vopsea de acasa si sa te vopseasca pentru maxim 50 de lei. Daca esti bruneta iti sugerez sa iti iei 2 cutii de vopsea satena [aceeasi marca] fiindca nu o sa se vada culoarea cu doar o cutie. Si o cutie de vopsea blond. Eu m-am vopsit acasa [ tot cum vrei tu] si mi-a iesit mai ieftin. big grin