| LaviniuA a întrebat:

Sa zicem ca ai o palarie (bumbac) si nu vrei sa se murdareasca captuseala de la frunte... sa nu vada si altii ca esti jegos.
Ma gandeam sa lipesc banda adeziva pe zona aia de jur imprejur. (pe palarie la interior)

Care v-ati confruntat cu situatia, ce se poate face? Mersi.

2 răspunsuri:
| thunder11 a răspuns:

Banda adeziva s-ar putea sa o faca inconfortabila de purtat, daca se murdareste nu e normal sa o speli? Zic si eu acum daca chiar nu vrei sa se murdareasca incearca sa o tii cat de curat poti

| LaviniuA explică (pentru thunder11):

Pai nu, ca daca o spal prea des se duce culoarea.