| cristinuca05 a întrebat:

Sal.am si eu o intrebare.de unde as putea sa imi cumpar samponul Herbal essences pe albastru? ala din cocos impreuna cu balsamul? am fost pe la farmacii, magazine dar nu am gasit... oare la kaufland este? sau unde? stie cineva a folosit? va rog. dau fundita.mersi mult

Răspuns Câştigător
| MissD a răspuns:

La kaufland nu este. dar la carrefour da. si grabeste'te ca este oferta sampon+ balsam 13 lei. reducere de 50%smug mi-am luat eu duminicasmug app sa stii ca este foarte bun/. eu il folosesc pe cel pentru volum dar l'am folosit si pe cel cu albastru si este ft bun si miroase extraordinar de frumos:X

5 răspunsuri:
| Brigitta a răspuns:

Chiar azi am fost in Carrefour si l-am vazut la ceva promotie. Sunt multe sampoane cu balsam la oferta happy

lolita
| lolita a răspuns:

Nu ai cautat in magazinele de cosmetice? eu chiar iere mi-am cumparat balsamul, de care apropo sunt foarte multumita mai ales pentru ca-mi indrerapta parulhappy sampon folsesc alta marca.

| Fifylici a răspuns:

Chiar anka e ceva de capu lui e bun?
sincer nu stiu incearca in carrefur sau cora ai incercat?

| Brotacelu a răspuns:

Incearca si in carrefour thinking

Distractie placuta

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Cred ca carrefour gasesti.