| acris a întrebat:

Sal as vrea de revelion sa ma fac cu nuantator la cap am parul un saten inchis spre negru dar nu este asa de inchis si mi-am luat un nuantator mov un mov mai inchis frumoasa culoare dar nu stiu daca prinde sa se vada ceva totusi sa imi iau un negru cu reflexe albastre se va cunoaste diferenta?

Răspuns Câştigător
| meooooow a răspuns:

Pai depinde, ai mai fost vopsita brunet pana acum? Daca da, s-ar putea sa nu se observe mai deloc, posibil sa ai reflexe decat la soare insa daca e parul tau naturat cu siguranta ca va prinde big grin

2 răspunsuri:
| raluk1997 a răspuns:

Hmmm...cred ca se va vedea...eu am incercat si mie mi-au iesit niste reflexe rozlaughing, dar eu am parul brunet, aproape negrubig grinbig grinwinking

| ZuZuAleX a răspuns:

Daca te dai cu mov pe parul saten ar iesi un negru cu reflexe mov!