| bubulina_4957 a întrebat:

Pt parul saten inchis e bine sa te dai cu nuantator? Se prinde culoarea? Ma refer la culoare mai deschisa gen saten deschis eventual blond

1 răspuns:
| AndrogynBeauty a răspuns:

Cu nuanţator nu. De la păr închis la păr deschis, în mod normal, trebuie să faci şi o decolorare. Totuşi, există şi vopseluri care deschid unul până la 3 tonuri, deci poţi încerca. Eu sunt şaten şi doar cu Garnier 7. 1 - Blond închis cenuşiu - fără decolorare, îl aduc la culoarea pe care o poţi în poza mea. Dar sigur, fiecare păr are particularităţile sale...