| Sorin2929 a întrebat:

Sal, camera chiar arată realitatea? În oglindă sunt ok, dar dacă fac o poză arăt extraordinar de strâmb, tot obrazu meu drept pare umflat, ochiul la fel, toată partea dreaptă diferită de stânga. În oglindă nu se vede deloc că aș avea partea dreaptă așa, pare simetric, nu mi pot imagina cum e posibil să arăt așa strâmb în realitate când în oglindă nu văd nimic greșit

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu cred că oglinda e mai aproape de realitate. uită-te la cei din juru tău, ca ce variantă arată mai degrabă? ca oglinda sau camera? unii chiar ies mai bine în poze decât în realitate, pe alții nici nu-i recunoști într-o poză. În oglindă mereu arată așa cum îi vezi, deci eu cred oglinda. happy

| Simpatic a răspuns:

Poate nu esti fotogenic si nu ai fi singura persoana, camera oricat de performanta este inca nu a ajuns la megapixelii pe care ii poate reproduce ochiul uman...dar nu stiu de ce ti-ar deforma anumite parti ale corpului tau, in speta figura

| mdc98 a răspuns:

La fel patesc si eu laughing