| DanY3L2002 a întrebat:

deci am aproape 15 ani
De ceva timp ma frustreaza rau o chestie pe care.am observat-o
Am observat ca am fata asimetrica
Am obraji inegali, si ochiul cu spranceana stanga este mai dus decat ochiul si spranceana dreapta
Acum ceva timp am observat ca eu ma stiam alt fel, insa in realitate diferit, deoarece eu in oglinda ma vad altfel, iar cineva cand ma vede ma vede alt fel, iar asta mi.am dat seama dintr.un selfie pe care l.am facut si dupa cand s.o reversat poza. am vazut ca e o schimbare...
Insa faza este ca asimetria de la ochi in oglinda parca nu prea se observa, pe cand la telefon se observa, insa nu chiar tot timpul, cateodata parca arat normal, cateodata nu si este al naibii de frustrant
Insa nu stiu ce sa cred, probabil ca m.am obisnuit cu imaginea mea din oglinda si cand ma vad in poze mi se pare aiurea
Nu cred ca.s chiar urat, pana acum am avut iubite, nu mi-a spus nimeni despre asimetrie, nu stiu ce sa cred...
Oare e de vina camera?
Am camera de la j3!
Va multumesc daca ati avut rabdare sa cititi pana aici!

3 răspunsuri:
| LittleBugsBunny a răspuns:

Chill corpul e asimetric de la sine, o mana e mai putin lunga decat alta, sanii femeilor nu sunt la fel de rotunzi sau ridicati, nu ai nimic

| Utilizatornew25 a răspuns (pentru LittleBugsBunny):

Buna! Nu la toata lumea mâiniile sunt inegale, este adevarat ca 85% din populația globului le are asa, dar 15% le au egale, depinde foarte mult de cum tii se definitiveaza! Sper ca te am ajutat!

| Utilizatornew25 a răspuns:

Buna, corpul e asimetric! Organele pereche toate sun asimetrice, unele sunt inegale si altele egale, iar țesuturile adica maini si picioare marea majoritate le au inegale, iar unii le avem egale! Depinde cum tii se definitivează talpile si palmele, si asa o sa vezi daca le ai egale sau inegale! Sper ca te am ajutat!