| stangaionut a întrebat:

Sal care imi puteti da niste sfaturi despre cum sa slabes

vr sa imi dati exerciti si ce exerciti sa fac sa slabesc dinalea de sport stiti voi

p. s dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Dipsy a răspuns:

Daca incepi sa ridici greutati mai mari poti reduce numarul de exercitii pe care le efectuezi pe parcursul unei saptamani. Daca ridici suficient de mult, va fi nevoie de o singura sesiune pe saptamana. Daca ridici maximul posibil in 10-12 repetari, este mai mult decat suficient pentru un metabolism bun, vei arde calorii si vei creste masa musculara! Cat timp poate sa iti ia sa faci 10-12 repetari? Aproximativ 30 de secunde. Daca esti o fire organizata poti face 3 exercitii in doar 5 minute.

2 răspunsuri:
| Lllllllllll a răspuns:

Idieta.ro
slabute.ro

| TicTacUser a răspuns:

Frathe...in 2 saptamani slabesti cate 4 kg daca nu mananci seara si. daca te abtii sa mananci. mananca fructe multe.si fara mancare.doar asa.ciuguleste.pls.dami funda...ca am nevoie. pup si numai bine