| andreea_9684 a întrebat:

Sal ce coafuri va faceti cand incepeti scoala si la scoala

Răspuns Câştigător
| Pischotel11 a răspuns:

Poi de ex:parul` desprins si facut cu placa,prins in coada, coada impletita, par desprist si o bentita peste breton...etc

6 răspunsuri:
| ThinkAgain a răspuns:

In prima zi cred ca o coada impletita intr'o parte
si eu am pus cum putin timp in urma aceeasi inrrebare
http://www.tpu.ro/......ime-medie/

| ThinkAgain a răspuns:

Si poate dai si uh o fundita :X

| SadRomance a răspuns:

Ondulat in prima zi, iar pe parcus il las asa cum e elhappy

| IAmSoDifferent a răspuns:

Pai parul indreptatbig grin iti poti pune o bentita si sa iti lasi parul desfacut o pui de forma de culoarea uniformei. sau... iti faci spic coada sus daca ai breton ti l prinzi 2 codite laughing o coada intr o parte o coada impletita simpla 2 cozi impletite :d doar bretonul prins... si sunt mai multe big grin

| RemovislavKebabovic a răspuns:

Drept, dezpletit

| Minnie_8038 a răspuns:

As opta pentru un par drept ( desprins ) sau in coama. sau pentru niste bucle ravasite.