| egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt a întrebat:

De ce pe siteul official hm in regiunea romania nu-mi arata toate hainele care le arata si in statele unite? Stiu o fata care are haine fix ca ale din regiunea statelor unite dar i lea cumparat matusasa care traieste tot in romania!
Cum pot sa fac ca sa imi arate hainele alea? si nu schimb regiunea deoarece iti cere cod postal!
fundoi!

Răspuns Câştigător
| RwkY a răspuns:

In primul rand matusasa, cel mai probabil are pe cineva in afara sau a fost ea, si i le-a cumparat, poti sa bagi un cod postal la intamplare, are 7 cifre, daca nu gresesc. Eu alta cale nu vad.
Daca tu spui ca hainele sunt numai in state, inseamna ca sunt sanse extrem de mici sa fie pe vreun site in Romania, cu atat mai putin magazin.

2 răspunsuri:
| egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt explică:

Nu are pe nimeni si no fost ea ca eu dat de ziua ei si iti cere codu si trebuie sa il pui pala bun ca iti cere bloc strada etc.

| RwkY a răspuns:

Mai nu e chiar asa, eu tot pe varianta ca le-a luat, tanti aia, merg.